Imprezy

Organizacja imprez okolicznościowych

Osteria Bellanuna to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, szkolenia, imprezy firmowej, chrzcin czy wesela.
Nasza Osteria opiera się na doświadczeniu i pasji do gotowania z dbałością o każdy szczegół. 

Posiadamy salę, która mieści do 40 osób.
Organizujemy imprezy o charakterze szkoleniowym, spotkania biznesowe, eventy firmowe oraz imprezy okolicznościowe.

organizacja imprez okolicznościowych rzeszów

Oferujemy

  • doskonałą lokalizację w centrum Rzeszowa,
  • przestronny, elegancki i w pełni wyposażony lokal,
  • możliwość dopasowania indywidualnego menu, które zostało przygotowane ze starannością przez naszego doświadczonego szefa kuchni,
  • nieograniczoną listę najlepszych alkoholi,
  • profesjonalną obsługę
Eventy

Eventy w Osteria Bellanuna

Osteria Bellanuna to nie tylko miejsce na lunch i kolację, ale również doskonała powierzchnia eventowa. Mieści się w samym sercu Rzeszowa, przy ulicy Moniuszki 4.

Niepowtarzalne, przytulne i eleganckie wnętrze.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu spełniać wszelkie oczekiwania gości a co najważniejsze nie wahamy się podejmować nowych wyzwań, wszystko na życzenie gościa w odniesieniu do jego potrzeb i preferencji

Imprezy firmowe są stałym atutem naszej oferty. Otwartość na oczekiwania naszych gości i umiejętność ich trafnego odczytywania to początek współpracy z nami. Kolejnym krokiem jest wybór oferty wzorowanej na potrzeby konkretnego gościa w odpowiedzi na to, czego tak naprawdę potrzebuje firma. Dążymy do zapewnienia gościom pełnego komfortu współpracy i swobody działania.

Scroll to Top