Catering

Catering w Osteria Bellanuna

Osteria Bellanuna oferuje usługi cateringowe na różnego typu imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, chrzciny czy komunie.
Zadbamy o pyszne jedzenie na spotkaniach w gronie najbliższych, jak i podczas przyjęć firmowych.

Niepowtarzalne, przytulne i eleganckie wnętrze.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, spełniać wszelkie oczekiwania gości,
a co najważniejsze nie wahamy się podejmować nowych wyzwań, wszystko na życzenie gościa w odniesieniu do jego potrzeb i preferencji i pyszne dania, byście w tym szczególnym dniu mogli skupić się wyłącznie na wspaniałej zabawie.

W ramach cateringu na wesele zapewniamy różnorodne propozycje. Świetnie skomponowane menu. Nasza profesjonalna i miła obsługa kelnerska zadba o Waszych gości.

Oferujemy

Wiemy, że przyjęcie weselne to wyjątkowe wydarzenie – menu musi sprostać zróżnicowanym gustom i zachwycić Gości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z przyjemnością pomożemy Wam w organizacji wymarzonego wesela. Specjalizujemy się w cateringu weselnym i organizujemy wesela. Chętnie zadbamy o obsługę i pyszne dania, byście w tym szczególnym dniu mogli skupić się wyłącznie na wspaniałej zabawie.
W ramach cateringu na wesele zapewniamy różnorodne propozycje. Świetnie skomponowane menu. Nasza profesjonalna i miła obsługa kelnerska zadba o Waszych gości.

Komunia Święta to bardzo intensywny czas. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty cateringu na komunię. Organizując z nami przyjęcie, masz pewność, że zostanie ono przygotowane z pieczołowitą starannością i dbałością o wszelkie szczegóły.

Przyjęcie z okazji chrztu zazwyczaj jest bardziej kameralne niż inne uroczystości rodzinne, niemniej powinno mieć odpowiednią oprawę. Jesteśmy cateringiem, który zapewni pyszne jedzenie, dopasowane do indywidualnych potrzeb, a także kompleksową i profesjonalną obsługę.

Bez względu na to, jaki typ przyjęcia organizujesz, Osteria Bellanuna obsłuży każdy z nich: bankiety, konferencje, spotkania firmowe, a także kameralne imprezy dla osób prywatnych. Skontaktuj się z nami. Razem ustalimy najlepsze dla Ciebie warunki oferty!

Scroll to Top